سوالات متداول

سوالی دارید؟ از دکتر صفریان نودهی بپرسید

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید،اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،شما عزیزان می توانید سوالات درباره تزریق بوتاکس، ژل، فیلیر و … را با ما در میان گذاشته، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس چیست؟

معمولا اقدامات خاصی قبل از تزریق بوتاکس مورد نیاز نمی باشد. نکته ی مهمی که درباره ی تزریق بوتاکس لازم است بدانید، این است که؛ هرگونه واکنش حساسیت زا را به پزشک خود اطلاع دهید.

  • افرادی که به سفیده ی تخم مرغ و یا پروتئین آلبومین حساسیت دارند، کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس نمی باشند!!!
ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

با توجه به نوع بوتاکس مورد استفاده ماندگاری های مختلفی وجود دارد. جالب توجه است که بدانید؛ هرچقدر برند یک بوتاکس معتبر تر باشد، از ماندگاری کمتری برخوردار می باشد!!!

دلیل این امر ایمنی بیشتر سم مورد استفاده می باشد. هرچه میزان ایمنی یک سم بیشتر باشد به مراتب ماندگاری آن کمتر می شود. به طور مثال برندهای نام آشنا و باکیفیت بوتاکس و دیسپورت شاید ماندگاری کمتری نسبت به سایر برندها داشته باشند.

ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

ژل ها ماندگاری متفاوتی دارند و با توجه به انواع آن ها بین شش ماه تا دو سال ماندگاری دارد. مثلا ژل های بر پایه هیالورونیک اسید حدود شش ماه ماندگاری دارند. این ماندگاری می تواند در افراد متفاوت مدت زمان های متفاوتی طول بکشد.

آیا تزریق ژل عوارض جانبی عمده ای دارد؟

تزریق ژل به لب بسیار ایمن است و تنها عارضه های این روش کبودی و تورم است که پاسخ طبیعی بدن است و بعد از چند روز به طور طبیعی برطرف می شود. عفونت و واکنش های آلرژیک بسیار نادر هستند که معمولا در اثر مراجعه به مراکز غیر قانونی و غیر بهداشتی به وجود می آید.

آیا فیلر بینی را کوچک می‌کند؟

فیلر در واقع با ایجاد حجم در زیر پوست باعث بزرگ شدن بینی می‌شود. اما متخصص با تزریق دقیق و مناسب خطای دید ایجاد کرده و نواقص بینی را برطرف می‌کند. با از بین رفتن برآمدگی تیغه، برجسته شدن نوک بینی و ایجاد تقارن در دو طرف نتیجه خوبی به دست می‌آید و بینی کوچک دیده می‌شود.

آیا فیلر بینی درد دارد؟

تزریق فیلر بینی درد زیادی ندارد. متخصص پیش از تزریق توصیه می‌کند، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده کنید. فیلرهای جدید حاوی مقداری بی‌حسی موضعی بوده و درد را بسیار کاهش می‌دهند. اگر از این فیلرها برای تزریق استفاده کنید، نیازی به کرم بی‌حسی نیست.

فیلرهای پوستی چه نقشی دارند؟

این ژل‌ها در نواحی از بافت نرم صورت تزریق می‌شوند که به دلیل روند پیری طبیعی ممکن است حجم یا ساختار خود را از دست بدهند. در صورت نازک شدن پوست و از بین رفتن استحکام و لطافت آن، پرکننده‌های پوستی برای تقویت برخی از ویژگی‌های صورت، پشتیبانی بیشتری را ارائه می‌دهند. برجسته کردن گونه، تقویت لب‌ها و بهبود ظاهر و رفع چین و چروک‌های صورت و اطراف دهان همه با استفاده از فیلرها به دست می‌آیند.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر پوست بستگی به نوع و مارک فیلر مورد استفاده، میزان استفاده شده در هر جلسه و مساحت ناحیه تحت درمان دارد. تعیین این موارد در هر بیمار منحصر به فرد است و نیاز به درمان فردی دارد. این هزینه در طول مشاوره اولیه با پزشک معالج ارزیابی و تخمین زده می‌شود.

تزریق چربی در چه مواردی استفاده می شود ؟

تزریق چربی برای جوانسازی پوست ورفع چین و چروک بسیار موثر می باشد و می توان در موارد زیر از آن استفاده نمود :

در برخی قسمت های بدن که فرورفتگی دارد استفاده می شود . مانند حجیم سازی صورت .

  • برجسته کردن لب و پروتز چانه .
  • برای برجسته سازی باسن نیز کاربرد فراوانی دارد .
  • برای رفع جای زخم های فرو رفته و وختگی ها .
  • برای جوانسازی دست هم می توان از آن استفاده نمود .
زمان ماندگاری تزریق چربی چه مقدار می باشد ؟

ماندگاری تزریق چربی یک امر مهم است ،که افراد بسیاری در این رابطه سوال دارند . خوشبختانه ماندگاری تزریق چربی طولانی مدت است و فرد می تواند در مدت زمان طولانی از مزایای آن بهره ببرد . اگر بخواهیم زمان ماندگاری تزریق چربی را نام ببریم ،می توانیم بگوییم از 1 تا 3 سال این زمان متغییر می باشد.

ماندگاری تزریق چربی تحت تاثیر چه عواملی می باشد ؟

همانطور که گفته شد ماندگاری تزریق چربی در افراد مختلف متفاوت می باشد و می تواند تحت تاثیر عواملی متغیر باشد

  • سن افراد
  • جنسیت
  • ژنتیک افراد
  • شرایط آب و هوایی
  • افراد ورزشکار قدرت سوزاندن چربی به نسبت بالایی دارند ، در صورتی که ورزشکار باشید ماندگاری تزریق چربی به نسبت در شما کمتر می باشد . البته چربی صورت نسبت به سایر نواحی دیر تر آب می شود

از ما بپرسید